česky english

Exclusivita pro členy

Exclusivita pro členy a podmínky Miracle moment

Cena zážitkového večera pro nejmenší počet deseti a největší počet dvaceti hostů se odlišuje podle výběru menu, místa konání, soukromé dopravy a dekorací prostor.

V ceně večera je zakomponovaný ručně vyráběný servis od Versace a Crystal Glamour, potřebný mobiliář, kompletní obsluha a osobní přítomnost šéfkuchaře Miroslava Šimka.

Miracle moment Vám už po pátém objednání jeho služeb zajistí exkluzivní výhody speciálního prezentačního Clubu pro Vaše výrobky a prezentaci pro obchodní přátele.

Obdržíte nepřenosnou Miracle kartu, která Vám umožní speciální výhody u partnerů Miracle moment, a to i v menším rozsahu než podmíněných deseti osob na realizaci služeb Miracle moment.

Jako členové této prémiové značky budete mít od Miracle moment vždy něco navíc a stanete se společnými tvořiteli jedinečných životních zážitků.

Několikrát do roka Vám Miracle moment nabídne exklusivní prostory na Vaší prezentaci i oslavu zcela privátního a honosného charakteru. Připravíme pro Vás designové a gastronomické setkání, na které budete vzpomínat do té doby, než naše služby opět využijete.

Nabídněte svým blízkým jedinečný zážitek dokonalého večera s možností být u Vás doma, nebo v našich privátních prostorech a nemuset cestovat za kvalitními službami do západních států.

Služby je možné objednat na telefonu +420 737 910 208
nebo e-mailu simek@miraclemoment.cz