česky english

Miracle moment

Po dvaceti letech v gastronomických službách jsme si splnili tajný sen, dokonalý servis a neobvyklou nabídku pro privátní klientelu z celého světa.

Připravili jsme pro Vás exkluzivní zážitek pro vybraných dvacet osob, s výběrem originálních jídel a dokonalým snoubením špičkových nápojů. Partneři Miracle moment jsou Dom Pérignon a A. Charouz Motors, společně s květinovým studiem Mimósa.

Miracle moment tvoří špičkový tým odborníků, kteří Vám zajistí dokonalou prezentaci ve Vašich soukromých prostorech a na místech, které jsou běžně nedostupné.

Nabízíme dokonalý ručně vyráběný inventář od Versace a Crystal Glamour. Menu vybíráme společně s klientem, stejně jako dekorace určené pro klientovy vlastní prostory nebo exkluzivní prostory Miracle moment. Nejnovějšími vozy značky Jaguar a Land Rover Vás i Vaše partnery dopravíme s našimi profesionálními řidiči na místo konání a zpět.

Staňte se společně se značkou Miracle moment dokonalým hostitelem a nabídněte maximálně vizuální gastronomický zážitek pro Vaše nejdůležitější hosty a obchodní přátele.